http://www.perdedekorasyon.com//images/armoni-logo.jpghttp://www.perdedekorasyon.com//images/armoni-tel.jpghttp://www.perdedekorasyon.com//images/armoni-logo.jpghttp://www.perdedekorasyon.com//images/armoni-tel.jpghttp://www.perdedekorasyon.com//images/armoni-tel.jpg

2012 Ecobella Perde Modelleri

ecobella logoEcobella Home 2012 Perdeleri.Akman Tekstil, 2006 yılında ev tekstili kategorisinde yine bir ilki gerçekleştirmek için harekete geçti. Ortaya geniş kombin ürün alternatifleriyle uyumu yakalayan, klasik veya modern tasarımlarıyla her zevke hitap eden evleri, odaları, yaşam alanlarını değiştiren ve bunu paket perdeyle birleştiren bir marka çıktı: Ecobella Home!

Ecobella ürünleri, Akman’ın en ileri teknolojiye sahip Çorlu ve Edirne’deki entegre tesislerinde çok kaliteli bir şekilde üretilir. Ecobella; sadece iplik hammadesini alarak Akman’ın Çorlu ve Edirne’deki fabrikalarında dokumadan kumaşa, boyamadan nakışa tüm işlemleri entegre olarak kendi bünyesinde yapmaktadır. Akman, Ecobella markasıyla; dikilmiş hazır fon perde, dikilmiş hazır tül perde, dikilmiş hazır güneşlik perde, yatak örtüsü, masa örtüsü ve nevresim takımı üretmektedir. Ecobela; dikilmiş hazır perde ürünleriyle kalitesinden taviz vermeden tüketicilere hem çok önemli fiyat avantajları, hem de onlara daha kolay bir şekilde perdelerini değiştirme fırsatı sunuyor.

Ecobella’nın dikilmiş hazır perde konsepti ve diğer ürünleri, Türkiye’nin dört bir yanında ki Ecobella bayileri ve cornerlarda tüketiciler tarafından büyük ilgi gördü. Bunun sonucunda Ecobella 2010 yılında ciddi bir yatırım kararı alarak kendi konsept mağazalarını ve online mağazasını açmaya karar verdi.

2012 Perde Modelleri

3 sene ago by in Ecobella Perde | You can follow any responses to this entry through the RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
One Comment to 2012 Ecobella Perde Modelleri

Leave A Response

* Required

binary options review . Junk It Glasgow . bed bath and beyond store hours